naslovnaU posljednjem kolu košarkaškog takmičenja za muškarce odigrala se utakmica između Druge gimnazije i Gimnazije Obala. Gimnazija Obala je odnijela veliku pobjedu rezultatom 31:11.


Tokom cijele utakmice košarkaši Gimnazije Obala su pokazali odličnu spremnost za igru i održavali su konstantnu prednost. Utakmici je prisustvovao veliki broj navijača koji su podržavali svoje favorite. Uprkos naporu košarkaša Druge gimnazije i vatrenom navijanju učenika iste, uspješna igra dovela je Gimnaziju Obala do pobjede. Tako je prva četvrtina završena rezultatom 2:1, druga 8:1, treća 18:7 i četvrta 31:11, što ukupno iznosi 31 ostvarenih poena za pobjednike a za Drugu gimnaziju 11 poena.

 

Iskrene čestitke pobjednicima!

 

NOVINAR: Ema Fazlić, IVc
FOTOREPORTER: Tana Kumašin, IVb

 

Facebook stranica Prve gimnazije