naslovnaPrvi današnji susret odigran je između ekipa košarkašica Gimnazije Obala i Katoličkog školskog centra.

 

Utakmica je počela u odličnom raspoloženju i sportskom duhu. Već u prvoj četvrtini igre prednost je ostvarila ekipa Katoličkog školskog centra s rezultatom 5:0. Dominacija košarkašica Katoličkog školskog centra nastavljena je i drugoj četvrtini igre. Košarkašice Katoličkog školskog centra već su na polovini susreta stvorile ubjedljivu prednost s rezultatom 14:0. Koševi su se nizali u korist ekipe Katoličkog školskog centra sve do kraja susreta, tako da je susret okončan s rezultatom 21:0.

Košarkašicama Katoličkog školskog centra čestitamo na pobjedi, a ekipi Gimnazije Obala želimo više sreće na sljedećoj Gimnazijadi.


NOVINAR: Isak Panjeta, Ivb
FOTOREPORTER; Lamija Handžić, IIb

       

      

  

 

Facebook stranica Prve gimnazije