Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2016/DrugiDan/stoni/STZ2vs5 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2016/DrugiDan/stoni/STZ2vs5 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC 0687Finalni meč stonog tenisa za djevojke Gimnazijade 2016 održan je u 9:30 sati, gdje su snage odmjerile učenice Druge i Pete gimnazije.


U početku prednost je uzela ekipa Pete gimnazije osvojivši prvi set rezultatom 3:1. U drugom setu situaciju je preokrenula ekipa Druge gimnazije rezultatom 3:0. Do ponovnog vodstva Pete gimnazije dolazi u trećem setu rezultatom 3:0. U četvrtom setu dolazi do izjednačenja rezultatom 3:0 u korist Druge gimnazije. Situacija je riješena dublom, gdje je pobijedila ekipa Druge gimnazije, osvojivši prvo mjesto na takmičenju stonog tenisa za djevojke ovogodišnje Gimnazijade.Čestitamo pobjednicama!


NOVINAR: Melika Bukvić, IIb
FOTOREPORTER: Amela Ibišević, IIb

 

{gallery}Gimnazijada2016/DrugiDan/stoni/STZ2vs5{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije