naslovnaFinale muškog stonog tenisa koje se realizovalo u 10 sati i 30 minuta, u kojem su igrale Prva gimnazija i Peta gimnazija, završeno je pobjedom Pete gimnazije.


Prvi set igrali su Adem Jažić protiv Meldina Kadrića te je rezultat tog seta 3:0 u korist Prve gimnazije. Drugi set je završen rezultatom 2:3, a suprotstavili su se Danijel Mioković i Filip Ljoljić. U trećem setu snage su odmjerili Adem Jažić i Filip Ljoljić završivši ga rezultatom 3:2, a četvrti set odigran između Danijela Miokovića i Meldina Kadrića završio je rezultatom 2:3.
Zbog neriješenog rezultata igrao se dubl u kojem su za Prvu gimnaziju igrali Adem Jažić i Danijel Mioković a za Petu gimnaziju Filip Ljoljić i Meldin Kadrić. Dubl je završen pobjedom Pete gimnazije sa rezultatom 3:1.


Čestitamo pobjednicima na osvojenom rezultatu, a svim učesnicima želimo bolji plasman sljedeće godine!


NOVINAR: Emina Rondić, IVd
FOTOREPORTER: Dejna Gadžo, Ic

 

Facebook stranica Prve gimnazije