Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2016/DrugiDan/kosarka/momci/KŠCVS_tRECA_KOSARKAM is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2016/DrugiDan/kosarka/momci/KŠCVS_tRECA_KOSARKAM is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

IMG 9444Dana 20. 10. 2016. godine održana je muška košarkaška utakmica između Katoličkog školskog centra i Treće gimnazije.

Ekipa Treće gimnazije već u prvim sekundama ostvaruje poene. Odmah nakon toga izvode uspješan slobodan udarac. Učenici Treće gimnazije su veoma ozbiljno shvatili svoj zadatak i nastavljaju sa napadima i ostvarivanjem poena. Prve poene ostvaruje i Katolički školski centar.
Na kraju prve četvrtine utakmice rezultat je bio 2:13 u korist ekipe Treće gimnazije.
Druga četvrtina utakmice započinje napadima obje ekipe. Učenik Katoličkog školskog centra izvodi uspješnu trojku, a zatim i ekipa Treće gimnazije nastavlja sa svojim uspješnim napadima.
Na kraju druge četvrtine utakmice rezultat je bio 9:19 u korist Treće gimnazije. Obje ekipe timski surađuju. Na početku treće četvrtine ekipa Trece gimnazije izvodi uspješnu trojku. Ekipa Katoličkog školskog centra ne posustaje te ostvaruje nove poene. Na kraju treće četvrtine utakmice rezultat je bio 13:26 u korist Treće gimnazije. U toku četvrte četvrtine obje ekipe su borbene i žele postići što bolji uspjeh. Slobodan udarac izvodi ekipa Katoličkog školskog centra, ali neuspješno. Kapiten Treće gimnazije postiže trojku.
Na kraju četvrte četvrtine utakmice, rezultat je bio 13:33 u korist Treće gimnazije.

 

Čestitamo ekipi na pobjedi i želimo im da se što bolje plasiraju u finalu!

 

NOVINAR: Gurda Ena, IVa
FOTOREPORTER: Lejla Osmanbašić, IVa

{gallery}Gimnazijada2016/DrugiDan/kosarka/momci/KŠCVS_tRECA_KOSARKAM{/gallery}

 

Facebook stranica Prve gimnazije