naslovnaDruga utakmica u muškoj košarci ovogodišnje Gimnazijade održana je između ekipa Prve gimnazije i Pete gimnazije.


Igrači su započeli borbeno, ali u prvoj četvrtini je bilo malo postignutih koševa i ona je završila rezultatom 6:3 u korist Pete gimnazije. Druga četvrtina nije bila ništa drugačija te je ona završila rezultatom 14:7 opet u korist Pete gimnazije. Navijači Prve gimnazije su pružili ogromnu podršku svojim igračima tako da su oni dobili motivaciju za preokret. U trećoj četvrtini je napredak naše ekipe bio zanemariv, ali u posljednjoj četvrtini je napetost dostigla vrhunac jer je rezultat bio izjednačen.

U ravnopravnoj borbi igrači su pokazali znanje I odličnu igru uz sportski duh. Nakon produžetaka, utakmica završava rezultatom 29:20 u korist Prve gimnazije.
Čestitamo ekipi Prve gimnazije na zasluženoj pobjedi I želimo im puno sreće u nastavku takmičenja.

 

NOVINAR: Ema Fazlić, IVc
FOTOREPORTER: Tana Kumašin, IVb

 

Facebook stranica Prve gimnazije