naslovnaU trećoj utakmici stonog tenisa za djevojke snage su odmjerile ekipe Prve i Treće gimnazije.

U prvom setu Lea Jesenković, učenica Prve gimnazije, ubjedljivo je pobijedila rezultatom 3:0. U drugom setu je učenica Treće gimnazije bila bolja pobijedivši Adnu Mehanović rezultatom 3:1. Sreća je ponovo bila na strani Prve gimnazije u trećem setu kada je Lea  pobijedila rezultatom 3:0. U četvrtom setu svi su očekivali pobjedu Prve gimnazije, međutim, set je dobila ekipa Treće gimnazije rezultatom 3:2. Zbog neriješenog rezultata u prva 4 seta igrao se double. Predstavnice Prve kao i Treće gimnazije uložile su veliki trud, a krajnji rezultat bio je 3:2 za predstavnike Treće gimnazije.

 

NOVINAR: Alma Babić, IIIb
FOTOREPORTER: Amela Ibišević, IIb
                         Džana Balta, IIIb

 

 

 

Facebook stranica Prve gimnazije