PA190013Susret košarkašica Gimnazije Obala i Četvrte gimnazije počeo je u 10:00h. Profesorica sporta Četvrte gimnazije kazala je da je zadovoljna dosadašnjim uspjehom djevojaka jer nijedna od njih ne trenira košarku u nekom klubu. Također je rekla da ne očekuje previše veliku razliku, ali se nada pobjedi.
Prva četvrtina igre je bila jednolična i završena je rezultatom 4:0 u korist Obale. U drugoj četvrtini djevojke Četvrte gimnazije postižu dva poena te rezultat na kraju druge četvrtine biva neriješen. U trećoj četvrtini je bilo akcija, međutim obje ekipe su postigle samo po jedan koš. Posljednja četvrtina se završava rezultatom 3:2 za Obalu, koja je ujedno i pobjednik susreta sa konačnim rezultatom 9:6.
 
NOVINAR: Halilovic Ilma, IVa
FOTOREPORTER: Enes Pasić, IIa 
 

Facebook stranica Prve gimnazije