Nakon otvaranja Gimnazijade 2016., razgovarali smo sa Suadom Krezić, profesoricom sporta Treće gimnazije.

1. Kako ste zadovoljni organizacijom ovogodišnje Gimnazijade?

Gimnazijada je i ove, kao i prethodnih godina organizovana odlično. Iako Skenderija pruža mnogo bolje uslove za održavanje utakmica u ovom periodu, meni nedostaje atmosfera sa Metalca. Smatram da je Gimnazijada na Metalcu bila mnogo dinamičnija, aktivnija i interesantnija, u neku ruku, ali to nema veze sa organizacijom, već sa samim ambijentom.

 

2. Šta mislite koji je razlog nedolaska predstavnika vlasti na Gimnazijadu?
Ne bih to komentarisala, samo bih rekla da vjerovatno imaju pametnijeg posla.

 

3. Imate li favorita na ovogodišnjoj gimnazijadi?
Moji sportisti iz Treće gimnazije.

 

NOVINAR: Isak Panjeta, IVb

FOTOREPORTER: Amela Ibišević, IIb

Facebook stranica Prve gimnazije