Utakmica između Katoličkog školskog centra i Druge gimnazije počela je u 9 sati. Već u prvoj minuti pogotkom Ines Babić KŠC vodi 3:0. Djevojke KŠC-a su bolje počele utakmicu, te je prva četvrtina završila rezultatom 9:4 u korist Katoličkog školskog centra. U redovima Druge gimnazije dominirala je Dženana Terzić.

Spahić i Babić dominiraju u redovima Katoličkog školskog centra ali uprkos naporu učenica Druge gimnazije KŠC nastavlja ubjedljivo da vodi. U drugom poluvremeu slijedi fantastična akcija košarkasica KŠC-a, koja rezultira sa dva poena. Košarkašice Druge gimnazije uzaludno se pokušavaju vratiti, međutim KŠC vodi sa 20 poena razlike nakon treće četvrtine. Treća četvrtina završava rezltatom 30:10 u korist KŠC-a, a utakmica njihovom pobjedom i rezultatom 35:17. Čestitamo pobjednicama.
NOVINAR: Lamija Duraković, IIIe

UREDNICI: Amina Duraković, IVc
                 Hamza Čengić, IVe

FOTOREPORTERI: Aida Prolić, IVb
                          Selma Rastić, IVb
                          Amila Tihić, IVa
                          Sara Udovčić, IVa
                          Sarah Klarić, IVa
                          Amela Ibišević, IVc
                          Enis Zatega, IVe
DTP: Elma Hadžimuratović, IVa
        Naida Jažić, IVe
        Hena Musić, IVa

LEKTORISANJE: Aktiv profesora bosanskog jezika i književnosti

VODITELJI REDAKCIJE: Aida Bešlagić – Jašarević, prof.
                                   Admir Demir
OBJAVA TEKSTOVA I SLIKA: Merima Kurtović Čengić, prof.

FOTOGRAFIJE

Facebook stranica Prve gimnazije