ODBOJKA Z DBR vs. 3GPrva odbojkaška utakmica posljednjeg dana Gimnazijade odigrana je između Gimnazije Dobrinja i Treće gimnazije.

Utakmica je počela u 8 sati. U prvom setu je Gimnazija Dobrinja pokazala bolju igru što pokazuje i rezultat 25:22. U drugom setu je Treća gimnazija preuzela vodstvo rezultatom 19:25 da bi treći set završio pobjedom Treće gimnazije – 6:15, čime je ova gimnazija osigurala prvo mjesto na ovogodišnjoj Gimnazijadi. Svim učesnicima čestitamo. Podsjećamo, Treća gimnazija je osvojila prvo mjesto i u muškoj odbojci.


NOVINAR: Đuraj Laurent, Ia
FOTOREPORTER: Zatega Enis, IIIe
FOTOGRAF: Tadić Jana, IVd

 

FOTOGRAFIJE

UREDNIK: Naida Eljazović, IVd


DTP: Mona Agović, IIIa
Hamza Čengić, IIIe
Amina Duraković, IIIc
Elma Hadžimuratović, IIIa

LEKTORISANJE: Aktiv profesora bosanskog jezika i književnosti


VODITELJ REDAKCIJE: Merima Kurtović Čengić, prof.

Facebook stranica Prve gimnazije