Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KDDrugaObala is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KDDrugaObala is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

IMG 20151023 091744Trećeg dana Gimnazijade održala se prva polufinalna košarkaška utakmica u ženskoj konkurenciji.

Utakmica se održala između Gimnazije Obala i Druge gimnazije sa početkom u 9:15. Prva četvrtina je završena u korist košarkašica Druge gimnazije, rezultatom 11:0. U drugoj četvrtini Druga gimnazija je odlučila zadržati vodstvo, te se ova četvrtina završila rezultatom 15:2 za Drugu gimnaziju. U trećoj četvrtini ekipa Druge gimnazije dala je još tri poena i definitivno vodila ka pobjedi. Ova četvrtina je završila rezultatom 18:2. Utakmica je okončana očekivanom pobjedom Druge gimnazije rezultatom 22:5.
Čestitamo pobjednicima!

NOVINAR: Hana Hrlović, IVd

FOTOREPORTER: Ajla Bizum, Ic

{gallery}Gimnazijada2015/dan3/KDDrugaObala{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije