Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KDBosnjackaPeta is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KDBosnjackaPeta is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

IMG 20151023 110434Posljednjeg dana Gimnazijade odigrala se utakmica između ekipa Prve bošnjačke gimnazije i Pete gimnazije .

Iz četvrtine u četvrtinu ekipe su se smjenjivale u vodstvu . Prva četvrtina završena je rezultatom 2:3 u korist Prve bošnjačke gimnazije . Druga četvrtina završena je rezultatom 7:5 za Petu gimnaziju. U trećoj četvrtini ekipa Pete gimnazije se znatno poboljšala, te prešla u vodstvo, sa rezultatom 13:6 za Petu gimnaziju na kraju. Utakmica je završila pobjedom Pete gimnazije sa rezultatom 17:6. Čestitamo ekipama na postignutim rezultatima.

NOVINAR: Ajla Poturković, IVd

FOTOREPORTER: Ajla Bizum, IVb

{gallery}Gimnazijada2015/dan3/KDBosnjackaPeta{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije