Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KMPrvaPeta is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan3/KMPrvaPeta is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC 1252Polufinalna utakmica između muških košarkaških ekipa Prve gimnazije i Pete gimnazije je definitivno bila jedna od najnapetijih.

Započela je slobodnim bacanjem Pete gimnazije što ih je dovelo u vodstvo, te im dalo podsticaj za nove poene. Krajnji rezultat prve četvrtine je bio 3:8. I u drugoj četvrtini zadržali su vodstvo, te je krajnji rezultat bio 11:17. Na polovini treće četvrtine Prva gimnazija je uspjela izjednačiti i povesti rezultatom 25:24. Posljednje minute su bile veoma napete jer je rezultat nekoliko puta izjednačen, ali krajnji rezultat je bio u korist Prve gimnazije 33:30 .
Čestitamo pobjednicima!

NOVINARKA: Belma Hadžić, IIIc

FOTOREPORTER: Anida Jažić, IIIb

{gallery}Gimnazijada2015/dan3/KMPrvaPeta{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije