Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan2/OMDrugaBosnjacka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan2/OMDrugaBosnjacka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC 0099Odbojkaška utakmica između Druge gimnazije i Prve bošnjačke gimnazije je počela u 9 : 15.

Početkom prvog seta,Druga gimnazija je pokazala svoju sposobnost i povela rezultatom 10:6. To je dalo dodatnu motivaciju Prvoj bošnjačkoj gimnaziji koja je rezultat preokrenula u svoju korist i završila ovu utakmicu rezultatom 25:23.
Borba se nastavila i u drugom setu. Snage su bile izjednačene, nakon čega je Prva bošnjačka gimnazija krenula punom parom i ostvarila rezultat 25:21. Time je sebi osigurala dalji plasman. Čestitamo pobjednicima! 

NOVINAR: Adla Rovčanin, III b
FOTOREPORTER: Elma Kapetanović, III b

Demir Gazetić, III b

{gallery}Gimnazijada2015/dan2/OMDrugaBosnjacka{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije