Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/KMBosnjackaPrva is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/KMBosnjackaPrva is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC 0948Treća utakmica prvog muškog košarkaškog kola se odvijala između Prve gimnazije i Prve bošnjačke gimnazije.

Kao i u prethodnim utakmicama, početak je bio jako energičan. Prvi pogodak ostvarila je Prva gimnazija slobodnim bacanjem, nakon čega je uslijedio niz poena za ovu ekipu. Prva četvrtina se završila rezultatom 6:0. U drugoj četvrtini Prva gimnazija nastavlja svoje vodstvo, a Prva bošnjačka gimnazija je postigla svoj prvi poen u trećoj minuti. Ova četvrtina se završila rezultatom 23:2. Vodstvo Prve gimnazije se nastavlja i u trećoj i četvrtoj četvrtini. Utakmica je završena pogotkom Prve bošnjačke gimnazije, te je krajnji rezultat bio 44:4.
Čestitamo pobjednicima!

 

NOVINAR: Belma Hadžić, IIIc
FOTOREPORTER: Anida Jažić, IIIb

{gallery}Gimnazijada2015/dan1/KMBosnjackaPrva{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije