Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/STMBosnjackaObala is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/STMBosnjackaObala is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DSC 0055Ovogodišnju „Gimazijadu" u muškom stonom tenisu otvorile su Prva bošnjačka gimnazija i Gimnazija Obala.

Susret je održan u sali Prve gimnazije s početkom u 11 sati. Prva bošnjačka gimnazija bila je u prednosti još od samog početka. U želji za daljim plasmanom Gimnazija Obala je pokušala nadoknaditi izgubljene prilike. Prvi set osvojila je ekipa Prve bošnjačke gimnazije 3:0, a zatim slijedeći meč osvaja Gimnazija Obala rezultatom 3:0. Prva bošnjačka gimnazija treći set osvaja rezultatom 2:1. Dubl je odigran 2:0 za Prvu bošnjačku gimnaziju, čime Prva bošnjačka gimnazija prolazi u slijedeći krug takmičenja.

NOVINAR: Zerina Tihić, IIIc

FOTOREPORTER: 

{gallery}Gimnazijada2015/dan1/STMBosnjackaObala{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije