Greška
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/KMObalaKSC is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Gimnazijada2015/dan1/KMObalaKSC is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

IMG 7646Košarkaška utakmica odigrana je između Gimnazije Obala i Katoličkog školskog centra.

Prva četvrtina je završena rezultatom 3:3. Tokom prve četvrtine dosta bolju igru su pokazali košarkaši KŠC-a, ali su momci Obale izjednačili na samom kraju četvrtine. Druga četvrtina je u prve dvije minute prošla bez koševa. Prve koševe za Obalu je postigao Fariz Konaković i krajnji rezultat druge četvrtine bio je 8:3 za Obalu. Treća četvrtina se igrala opuštenije. Rezultat je bio 14:7. Posljednja četvrtina utakmice se isticala timskim radom i boljom igrom Obale,koja prolazi u naredni krug takmičenja rezultatom 19:13. Čestitamo ekipama!

NOVINAR: Halilović Ilma IIIa

FOTOREPORTER: Gurda Ena IIIa

{gallery}Gimnazijada2015/dan1/KMObalaKSC{/gallery}

Facebook stranica Prve gimnazije