logoObavijest o poništenju dijela Javnog konkursa objavljenog 18.6.2022.

Na osnovu člana 24. Pravilnika s kriterijima za prijem radnika u radni odnos u srednjim školama kao javnim ustanovama na području Kantona Sarajevo („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj: 12/22,22/22), Saglasnosti ministra za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, broj: 11-30-15476-5/21 od 25. 7. 2022. godine i Odluke Školskog odbora, broj: 34-1246/22-4 od 16. 8. 2022. godine, Javna ustanovaPrva gimnazija Sarajevo

Obavještenje

o poništenju dijela javnog konkursa

 

Poništava se dio konkursa za popunu upražnjenog radnog mjesta u Javnoj ustanovi Prva gimnazija Sarajevo objavljenog dana, 18. 06. 2022. godine u dnevnom listu „Oslobođenje“ i na

Službenoj internet stranici JU Prva gimnazija Sarajevo ( Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ), službenoj internet stranici Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo

(www.mo.ks.gov.ba ) i „Službe za zapošljavanje“ (www.szks.ba) Kantona Sarajevo koji se odnosi na radno mjesto:

9. tražio/la se radno mjesto nastavnika/ce informatike/softver inžinjering... 1 izvršilac, 20 časova nastavne norme sedmično, na određeno vrijeme, od 01.9.2022. godine do 31. 08. 2023. godine.

Razlog poništenja dijela konkursa da je došlo do izmjene sistematizacije za to raspisano radno mjesto, a koje je u skladu sa Pravilnikom s kriterijima za prijem radnika u radni odnos u srednjim školama kao javnim ustanovama na području Kantona Sarajevo („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj: 12/22, 22/22) uz Saglasnost Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo.

Preostali dio teksta Javnog konkursa objavljenog 18.06.2022. godine ostaje nepromijenjen.

                                                                                                                                                                                                                                                  

NAPOMENA: obavještenje o poništenju dijela teksta Javnog konkursa je objavljeno u dnevnom listu „Oslobođenje“ dana 23. 8. 2022. godine.                                                                                     

                                                                          

                                                                                                                                 DIREKTORICA

  

Projekti

Prev Next

POZIV: Državno takmičenje za srednje ško…

14-01-2020 Hits:3891

POZIV: Državno takmičenje za srednje škole „MLADI EKO REPORTERI“

Dragi učenici, U toku je Državno takmičenje za srednje škole „MLADI EKO REPORTERI".

Read more

Predstavljamo

Prev Next

Emina Pašukan

12-11-2017 Hits:7338

Emina Pašukan

Emina Pašukan (rođena 12.04.2001. godine u Sarajevu), učenica je IIb razreda Prve gimnazije u Sarajevu.

Read more

Drugi o nama...

Prev Next

Klix: Gimnazijada na Metalcu 19. put oku…

16-11-2017 Hits:6997

Klix: Gimnazijada na Metalcu 19. put okuplja učenike na sportskom takmičenju

Najveće sportsko takmičenje sarajevskih gimnazijalaca u organizaciji Prve gimnazije Sarajevo ove godine će devetnaesti put okupiti učenike nekoliko škola čiji...

Read more

Oslobođenje: Maturanti Prve gimnazije i …

16-11-2017 Hits:5706

Oslobođenje: Maturanti Prve gimnazije i Makovih 100 godina

Maturanti Prve gimnazije iz Sarajeva obilježili su 100 godina od rođenja Mehmedalije Maka Dizdara studijskim putovanjem u Hercegovinu. -->više

Read more

Facebook stranica Prve gimnazije